HAEMME SEURATOIMIJOITA: OHJAAJIA ja UIMAOPETTAJIA

15.8.2022

Seuramme toiminta on kasvamassa; lisäämme  kurssitoimintaa ja vesipallotoimintaa,  joten tarvitsemme Sinut joukkoomme!

Haemme 

  • uimakouluihin ja vesiralleihin uimaopettajia ja ohjaajia 
  • vesipallotoimintaan ohjaajia

Sinulla ei tarvitse olla aikaisempaa kokemusta tai osaamista, omalla uintitaustalla ja ohjaamisesta kiinnostuneena pääset hyvin alkuun ja me perehdytämme Sinut tehtävään. Jos Sinulla on jo omaa uinti- tai lajitaustaa, aikaisempaa kokemusta tai tehtävään sopivaa koulutusta katsomme sen eduksi. 

Toivomme Sinulta sitoutuneisuutta, vastuuntoista ja oma-aloitteista työskentelyotetta. Työ on ilta- ja/tai viikonlopputyötä sovittujen tuntien mukaisesti.

Työ alkaa sopimuksen mukaan syyskuussa. Kerro itsestäsi lähettämällä hakemus seuramme toiminnanjohtajalle Julia Laijoki toiminnanjohtaja@keravanuimarit.fi mennessä tai soittamalla numeroon 050 422 4300. 

Tule mukaan!