HAEMME SEURATOIMIJOITA: OHJAAJIA, UIMAOPETTAJIA, VALMENTAJIA

2.6.2022

Seuramme toiminta on kasvamassa; lisäämme  kurssitoimintaa ja vesipallotoimintaa sekä haemme vahvistusta valmennukseen,  joten tarvitsemme Sinut joukkoomme!

Haemme 

  • uimakouluihin ja vesiralleihin uimaopettajia ja ohjaajia 
  • vesipallotoimintaan ohjaajia
  • lasten, nuorten ja masters harraste- ja valmennusryhmien ohjaukseen ja valmennukseen

Sinulla ei tarvitse olla aikaisempaa kokemusta tai osaamista, omalla uintitaustalla ja ohjaamisesta kiinnostuneena pääset hyvin alkuun ja me perehdytämme Sinut tehtävään. Jos Sinulla on jo omaa uintitaustaa, aikaisempaa kokemusta tai tehtävään sopivaa koulutusta katsomme sen eduksi. 

Toivomme Sinulta sitoutuneisuutta, vastuuntoista ja oma-aloitteista työskentelyotetta. Työ on ilta- ja/tai  viikonlopputyötä sovittujen tuntien mukaisesti.

Työ alkaa sopimuksen mukaan elo-syyskuussa. Kerro itsestäsi lähettämällä hakemus seuramme puheenjohtajalle tero.niemela@keravanuimarit.fi 30.6.2022 mennessä tai soittamalla numeroon 040 5160095, Tero Niemelä.

Tule mukaan!